• Доброго дня. Мій позивний - Шеріф.

  Я засновник і власник військового порталу "SHERIFF Tactical Gear". Перед тим, як я зайнявся розвитком власної справи, я більше 20-ти років відслужив у лавах ЗСУ. Пройшов шлях від звичайного бійця до офіцера.

 • У 2014-му році, коли россія підступно окупувала Український Крим, я зібрав команду однодумців і з тих пір займаюсь волонтерською діяльністю, допомогаючи Українській арміі.

  На початку літа 2022 року до нас потрапили уламки збитого кацапського гелікоптера і літака. У нас виникла ідея - нехай цей ворожий металобрухт принесе користь нашим Захисникам. Ми виготовили обмеженний тираж унікальних коїнів, присвячених збиттю цих рашистських літадл. Всі гроші від продажу коїнів будуть використані на закупівлю спеціального спорядження для підрозділів ССО. Кожний куплений вами коїн і кожен ваш донат наближує нашу Перемогу над ворогом!

  Слава Україні!

 • Усі кошти від продажу яких ми використовуємо для закупівлі коптерів та іншого необхідного обладнання, яким користується ССО України.
  Кожна ваша покупка наближає Перемогу над підступним ворогом.

  Слава Україні! 🇺🇦

2023-2024

Збір 2023-2024 для наших ССО!

Разом з бойовим офіцером, позивний "Шериф" та групою волонтерів готуємо закупку і передачу 200 FPV-дронів і базових станцій нашим спецпрзначенцям! Воїни ССО виконують бойові завдання на найскладніших ділянках фронту. І щоб якомога ефективніше бити ворога їм дуже потрібні FPV-дрони.Ми відкриваємо збір на 200 FPV-дронів і базових станцій для наших Воїнів. Мета збору: 4 800 000 гривень. Запрошуємо до співпраці юридичних та фізичних осіб.

Задонатити кошти >

Cups for the True Patriots

Invictus Games 2023 

Cups were made for the True Patriots who returned victorious from the Invictus Games

The full version >

Міністерство у справах ветеранів України

На полях Ігор Нескорених 2023

Допомогли нашим друзям з Міністерства у справах ветеранів України

Повна версія >

vchasnoua.com

Ворожий металобрухт допоміг зібрати кошти

«Для посилення аеророзвідки в Запорізькій області організатори соціального проекту «За українського воїна» передали одній із бригад територіальної оборони квадроцикл». «Майже за рік вдалося поставити військовим десять блоки безпілотних літальних апаратів, Starlinks, генератори, приціли та інше майно».

Повна версія >

Insider UA

Цільовий збір коштів

Ми передали унікальну монету з підписом генерала ЗСУ Валерія Федоровича Залужного для спеціального збору коштів на квадрокоптери, ініційованого відомим новинно-інформаційним порталом «Insider UA». Мета збору коштів – 1 млн 732 тис. грн. Збір коштів завершився за півтори години. Монету отримав той, хто зробив найбільшу пожертву – 850 тис. грн ($22 600).

Детальніше >

ВЕБ-САММІТ

Благодійний аукціон

Ми передали коїни на благодійний аукціон в рамках заходу ВЕБ-САММІТ від «Ukrainian Tech Ecosystem», усі зібрані кошти підуть на допомогу Україні.

Дивитися на Фейсбуці >
Sonya Sotnyk

НА ШАПKУ

Благодійний аукціон

Ми передали коїни на благодійний аукціон в рамках акції «НА ШАПКУ» відомої радіоведучої та співачки Соні Сотник.

#НаШапку
 • Olexander Polozhinsky
 • Sonya Sotnyk

Автограф Генерала Залужного