Про повернення, доставку, оплату

Способи доставки

Доставка по Україні:

За допомогою доставки "Нова Пошта". В середньому доставка займає 1-3 дні. Послуги доставки товару «Нова Пошта» оплачує покупець при отриманні, згідно з тарифами перевізника.

Доставка по всьому світу:

Через доставку "UPS".

Методи оплати

Методи оплати

Оплата картками Visa і MasterCard

На крипто гаманець

PayPal

Оплата доставки

Доставка токенів безкоштовна як по Україні, так і в усі країни світу.

Умови доставки

По Україні: 1-3 робочих дні

За кордоном: 5-15 робочих днів

Повернення

Політика повернення товару та грошей:

Відповідно до ЗУ «Про захист прав споживачів», покупець має право повернути або обміняти товар протягом 14 днів з моменту покупки за допомогою служби доставки за умови, що товар не був у використанні та не має змін:

1. Товар не був у використанні та не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, не змінювався та ін.;

2. Товар повністю зібраний і не порушена цілісність упаковки;

Ми повернемо гроші за ваше замовлення після отримання товару та розгляду поданої заявки на повернення/обмін, але не пізніше 7 днів з моменту отримання даного товару та заявки на повернення/обмін.

Обмін та повернення якісного товару

Для повернення або обміну товару належної якості необхідно мати певні підстави для повернення, які зазначені у ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів», а саме:

1. Термін з моменту покупки товару не більше 14 днів;

2. Товар не був у використанні, збережено зовнішній вигляд товару, оригінальну упаковку, наклейки та документацію;

Важливо! При поверненні товару належної якості покупець має право обміняти його на аналогічний товар з асортименту магазину відповідно до ЗУ «Про захист прав споживачів» або вимагати повернення коштів, якщо асортимент магазину не відповідає мати аналогічний товар, а саме:

1. Придбати інший товар із запропонованого в асортименті магазину за такою ж ціною або з перерахунком ціни та оплатою позитивної різниці;

2. Розірвати укладений договір купівлі-продажу та отримати кошти (кошти повертаються протягом 7 робочих днів з моменту розірвання договору таким же способом, яким була здійснена оплата товару (готівковий/безготівковий спосіб розрахунку)).

Повернення та обмін товару на аналогічний, за умови зміни вартості

При обміні/поверненні товару тієї ж марки/моделі відповідної якості, ціна якого змінилася, перерахунок вартості не здійснюється.

При обміні/поверненні товару тієї ж марки/моделі невідповідної якості на аналогічний товар вартість перераховується в умовах підвищення ціни виходячи з ціни товару на момент обміну. Якщо вартість товару була знижена, ціна перераховується виходячи з ціни на момент покупки.

Для обміну якісного товару на аналогічний необхідно заповнити форму обміну товару, надати документ, що підтверджує оплату, технічний паспорт і передати товар співробітнику магазину.

Порядок перерахування коштів покупцеві у зв'язку з поверненням товару:

1. Термін з дня покупки товару не більше 14 днів;

2. Товар був проданий неукомплектованим.

Способи повернення коштів - зарахування коштів на банківську картку.